Workshop v Hradci Králové

Příspěvek byl publikován | Rubrika: 4 pilíře osudu, Akce, Feng Shui | Autor: .

A je to! Jako blesk z čistého nebe nebo pověstné zjevení Deus Ex Machina, mi zavolala kamarádka Hanka, že potřebuje zrušit vedení workshopu na téma, které jsme spolu studovali ve Feng Shui škole.

Slovo dalo slovo a díky tomu Vás můžu pozvat na

Workshop na téma 9ti leté osobní předzvěsti podle Čínské astrologie
v rámci festivalu ŽenFest do Hradce Králové.

Vše v životě se vrací a projevuje v různých podobách a fázích vývoje.
Cykličnost života se týká nejen žen, které ji vnímají mnohem hlouběji než muži, ale všichni podléháme cyklu života a vývoje situací podle 5ti prvků čínského pentagramu, všichni jsme zapojeni do koloběhu života, který se nevrací, ale stále opakuje v různých podobách po generacích i tématech, cykly přírody, ročních období, aktivity Slunce i témata našich životů a vztahů se stále opakují a vracejí.

Jedním z vlivů, který perfektně funguje a platí pro všechny lidi, je cyklus Životní devítiletá předzvěst podle letících hvězd Velkého Vozu, popsaný ve starobylé čínské astrologii. Pokud máte zájem o poznání tohoto životního rytmu a toho, jak nás ovlivňuje v každém roce našeho života, je workshop přesně pro vás.

Na Workshopu jistíte, které roky jsou vhodné pro nové začátky či návraty k sobě, některé naopak vysvětlí potřebu odpočinku a stabilizace a některé jsou vhodné třeba pro navazování nových a funkčních a ukončování starých či nefunkčních vztahů.

Na konci interaktivního setkání dostane každý účastník malý dárek v podobě vlastní osobní předpovědi do konce života.

Obsah:
– úvod do pentagramu prvků a jejich projevů v našem životě
– úvod do vlivu jednotlivých roků v 9ti letém cyklu
– princip vlivu roku narození na individuální časování cyklů
– osobní výpočet a diskuze nad předpovědí

Kapacita workshopu je omezena cca na 10 lidí, kapacita festivalu na cca 100 lidí. Na stránkách festivalu je nutné vyplnit přihlášku.

Workshop se koná v „Teepee“ od 14:30 do 16:00.
Adresa konání festivalu je: Lesní školka U tří veverek, Přemyslova 1791/21, Nový Hradec Králové, 500 08

Individuální konzultace na téma Feng shui, 4 pilíře osudu (detailní čínská astrologie), 9-tiletá předzvěst, případně Chiromantický rozbor z dlaně, je možné domluvit po workshopu nebo předem na čas před workshopem na čísle 725 916 618 nebo emailu tomas@fengshuistudio.cz.

Těším se na vás!