Návrhy bydlení a interiérů

Novinka – nabízím nově službu návrhu interiérů a zpracování ve 2D a 3D programu!

Vizualizace, harmonická tvorba domova a plánování v reálném čase společně nebo i online na dálku.

Při své práci v oblasti Feng Shui používám jako základ zaměřený půdorys bytu či domu, který převádím nebo znovu vymodeluji v počítačovém programu.
Tím ale má práce nekončí, program umožňuje i umístit modely nábytku, měnit barvu stěn či podlah a také zkoušet různé interiérové dispozice.

V průběhu času jsem zjistil, že je o tuto službu velký zájem. Proč?

  • Můžeme spolu vymodelovat v reálném čase váš budoucí byt nebo dům včetně vybavení.
  • Okamžitě zjistíte, jestli vám návrh vyhovuje nebo ne, protože na reálném výkresu uvidíte hned detaily, které člověka někdy jen v představě nenapadnou.
  • Cena zpracování projektu včetně několika revizí je neporovnatelně nižší, než když zadáte práci architektovi nebo bytovému designérovi.
  • Při tvorbě půdorysu můžeme hýbat příčkami, dispozicemi a účelem místností, měnit barvy i nábytek. Cokoliv vás napadne a chcete vyzkoušet, zapracujeme okamžitě do projektu a nemusíte čekat a domlouvat se s architektem nebo stavařem po emailu nebo telefonu.
  • Při společné tvorbě máte k dispozici v rámci základní služby veškeré mé znalosti o harmonii prostoru, toku energií a doporučených prostorových a materiálových dispozicích z pohledu Feng Shui a Baubiologie.
  • Získáte ve mě sparing partnera a zrcadlo, které s nadhledem a odstupem může přinést jiný pohled do oblasti vašich plánů, kde nemáte ještě jasno nebo jste narazili na překážky.
  • Získáte okamžitě zpětnou vazbu z pohledu technika, řemeslníka a správce budov o proveditelnosti vašeho navrhovaného řešení.
  • Svůj budoucí byt, dům, kancelář, přestavbu, rekonstrukci či znovuvybavení svého domova si tvoříte vy sami, skrze mě, s mojí podporou. Nenecháváte své nápady a sny na nikom jiném.

Tato služba plně nenahradí profesionálního bytového designéra nebo certifikovaného architekta, ale dá vám jasnou představu, co potřebujete, jaké materiály, barvy a vybavení použijete.
Při posledním setkání budete mít v ruce kompletní projekt včetně rozměrů vybavení a okótovaných zdí, se kterým můžete jít už na první dobrou za Architektem a nemusíte vše procházet a dolaďovat až s ním.

Pokud budete chtít projekt doplnit o Feng Shui rozbor, v této fázi je to už hračka a na Feng Shui analýzu navázanou na projekt tvorby interiéru je výrazná sleva.

Příklady realizací: