Kontakty

Volejte, pište, ptejte se.  Ke svým klientům mám vždy otevřený, laskavý a pravdivý přístup, protože věřím a mám potvrzené zkušenostmi, že to je správná cesta, která může vést k oboustranně spokojené spolupráci a opravdovým, bezpečným a naplňujícím mezilidským vztahům.

Feng Shui Studio Litomyšl

Feng Shui Studio
Tomáš Ondrák
Tel: +420 725 916 618
email: tomas@fengshuistudio.cz

Kancelář Praha – Klimentská 1443/50, Praha 1, 110 00
Pouze po předchozí domluvě termínu setkání, jinak nebývám přítomen!
Fyzickou poštu nezasílat!

V současné době působím v Praze, Středočeském, Plzeňském, Ústeckém, Pardubickém a Královéhradeckém kraji, na Vysočině a v Brně.

Tom
S kým dále spolupracujeme, koho podporujeme a můžeme s čistým svědomím doporučit:

Česká škola Feng Shui  ing.arch. Otakara Chocholy – architekta a učitele Feng Shui, Tai Chi, Qi Gong, Kung Fu, uznaného pokračovatele 16.generace Wudang San Feng Pai, Shifu školy a předsedy sdružení Plující oblaka o.s.

Prekognice – Bohuslav Heřmánek – Životní poradenství, jasnovidectví (výsledky ověřené a certifikované německým zkušebním ústavem a potvrzené 40ti lety praxe), psychologie, výklad karet, hledání ztracených lidí a věcí, regresní terapie, osvětlování skrytých příčin životních situací, pomoc na životních rozcestích a křižovatkách. Pan Heřmánek je také autorem v Čechách jedinečných knih o regresních cestách do minulých životů a knih s příběhy a poznáními ze své celoživotní práce s lidmi.

Naděje člověka – Jiří Ledvinka – poradenství v oblasti paranormálních jevů, harmonizace duše a těla, komplexní energetické čištění obydlí (odvádění duší a jiných entit, nabití pozitivní energií), odvádění přivtělených duší a bytostí na člověku, harmonizace rodových linií. Pan Ledvinka má jedinečný dar vnitřního vedení, díky kterému může odpovědět na jakékoliv vaše otázky nad rámec pochopitelných mezí a to se 100% přesností a nasměrovat vás na cestu životem, vedoucí k naplněnému a harmonickému životu.

Taomi – Vilma Malínská – praktik a terapeut Tradiční čínské medicíny s mnohaletou praxí a skvělými výsledky. S nadhledem, přesností a laskavostí sobě vlastní  diagnostikuje, léčí, konzultuje a pořádá semináře v oblasti TCM.

Archetypová astrologie – Petr Lisý – astrolog s psychoterapeutickým vzděláním, specialista na jungovskou, archetypovou a psychologickou astrologii a transpersonální psychologii, o nichž přednáší, učí a píše. Jako autor řadu let spolupracoval s Revue Prostor a jako překladatel pracoval např. na knihách Stanislava Grofa, Roberta Preece, Gabrielly Roth a dalších.

Pravda o vodě – během několika let se očekává velký nedostatek vody. Tu, co máme v Čechách, nám spravují a prodávají zahraniční koncerny a k tomu dráž, než bychom si ji dodávali sami. Zisky z naší vody plynou do zahraničí, aniž by se muselo investovat zpět do vodovodní infrastruktury a kvality vody. Díky panu ing. Radkovi Novotnému a jeho mnohaleté úspěšné snaze o navrácení české vody do českých rukou se daří tento boj vyhrávat. Udělejte něco pro své děti už jen tím, že se budete zajímat co, proč a za kolik teče z vašeho kohoutku.

Kupředu do Minulosti  Martiny Kociánové a přátel – Po roce odmlky, díky rozhodnutí ukončit příliš pravdivý a vědomý pořad v rámci Českého Rozhlasu, je zpátky pořad Kupředu do Minulosti, běžící po internetu, na samostatném a nezávislém portále Svobodné Universum.
Rozhovory a články s Jaroslavem Duškem, Maxem Kašparů, Annou Struneckou, Martinem Kollerem, Pavlem Černým, Milanem Calábkem a dalšími, moderovány Martinou Kociánovou. Otevřeně a pravdivě hledají staré recepty na nové problémy i nové recepty na staré problémy, přesvědčeni, že v moudrosti předků je více dobra, než ve všech módních ideologiích dohromady, že ideály lidskosti a hodnoty naší civilizace nemají a nesmí být rozbity, ztraceny, zapomenuty.

asia-1807519_1920