Kontakty

Stránky již nejsou aktualizovány.

Mé aktuální webové stránky naleznete na  www.tomasondrak.cz

Volejte, pište, ptejte se.  Ke svým klientům mám vždy otevřený, laskavý a férový přístup. Věřím a mám potvrzené zkušenostmi, že to je ta správná cesta, vedoucí k oboustranné spokojenosti, konstruktivní spolupráci a opravdovým, bezpečným a naplňujícím mezilidským vztahům.

Feng Shui Studio Litomyšl

Feng Shui Studio
Tomáš Ondrák
Tel: +420 725 916 618
email: tomas@tomasondrak.cz

Praha – konzultace probíhají po dohodě vetšinou u klientů nebo v domluvených kavárnách nebo využívám kanceláře v Klimentské ulici 1443/50 na Praze 1.
(Pouze po předchozí domluvě termínu setkání, jinak nebývám přítomen!
Fyzickou poštu nezasílat!)

V současné době působím nejenom v Praze, ale téměř po celých Čechách.
Služby poskytuji také online.

Tom
S kým dále spolupracujeme, koho podporujeme a můžeme s čistým svědomím doporučit:

Česká škola Feng Shui  ing.arch. Otakara Chocholy – architekta a učitele Feng Shui, Tai Chi, Qi Gong, Kung Fu, uznaného pokračovatele 16.generace Wudang San Feng Pai, Shifu školy a předsedy sdružení Plující oblaka o.s.

Naděje člověka – Jiří Ledvinka – poradenství v oblasti harmonizace duše a těla, napojení na vnitřní hlas, přednášková činnost. Pan Ledvinka má jedinečný dar vnitřního vedení, díky kterému může odpovědět na jakékoliv vaše otázky nad rámec pochopitelných mezí a to se 100% přesností a nasměrovat vás na cestu životem, vedoucí k naplněnému a harmonickému životu.

Prekognice – Bohuslav Heřmánek – Životní poradenství, jasnovidectví (výsledky ověřené a certifikované německým zkušebním ústavem a potvrzené 40 lety praxe), psychologie, výklad karet, hledání ztracených lidí a věcí, regresní terapie, osvětlování skrytých příčin životních situací, pomoc na životních rozcestích a křižovatkách. Pan Heřmánek je také autorem v Čechách jedinečných knih o regresních cestách do minulých životů a knih s příběhy a poznáními ze své celoživotní práce s lidmi.

Taomi – Vilma Malínská – praktik a terapeut Tradiční čínské medicíny s mnohaletou praxí a skvělými výsledky. S nadhledem, přesností a laskavostí sobě vlastní  diagnostikuje, léčí, konzultuje a pořádá semináře v oblasti TCM.

Astrodílna – Liliana Fibigerová – astroložka s jedinečným vhledem a darem vidění souvislostí napříč časem i vnitřními archetypálními vlastnostmi s 18-letou praxí. Nabízí individuální i partnerské poradenství, pořádá astrologické kurzy i semináře a také jedinečné astrologické konstelace osobního vnitřního uspořádání.

Archetypová astrologie – Petr Lisý – astrolog s psychoterapeutickým vzděláním, specialista na jungovskou, archetypovou a psychologickou astrologii a transpersonální psychologii, o nichž přednáší, učí a píše. Jako autor řadu let spolupracoval s Revue Prostor a jako překladatel pracoval např. na knihách Stanislava Grofa, Roberta Preece, Gabrielly Roth a dalších.

asia-1807519_1920