Ceník

Feng Shui služby:
Ceny jsou včetně prvotního zaměření a návštěvy objektu, vypracování projektu a druhého setkání s předáním a vysvětlením.
Kde je uvedeno rozmezí, záleží na rozloze nemovitosti. Ceny jsou orientační a určovány po domluvě, na místě a dle rozsahu zakázky.
Kvalitní Feng Shui nejde dělat na dálku, jen podle map a nákresů, proto je v tomto případě návštěva nemovitosti a osobní konzultace samozřejmou součástí projektu.

Feng Shui analýza bytu 3000 - 8000,-
Feng Shui analýza domu 6000 - 15000,-
Feng Shui analýza zahrady 4000 - 8000,-
Feng Shui analýza obchodu, kanceláře, průmyslové budovy nebo areálu dohodou

Návrhy bydlení a interiérů:
Pokud se jedná o stávající stavbu, jsou ceny včetně prvotního zaměření a návštěvy objektu, vypracování projektu, společnou tvorbu a změny spolu nebo online u počítače a předání kompletní finální verze projektu.
Pokud se jedná o kompletně nový návrh, cena obsahuje první setkání, domluvení způsobu práce a rozsahu zakázky, následná setkání a společnou tvorbu a předání finálního projektu v poslední verzi.
Kde je uvedeno rozmezí, záleží na rozloze nemovitosti a rozsahu zakázky. Ceny jsou orientační a určovány po domluvě, při prvním setkání.

Samotné zaměření bytu a zpracování projektu v PC 1000 - 1500,-
Samotné zaměření domu a zpracování projektu v PC 1000 - 2000,-
Kompletní projekt bytu 3000 - 6000,-
Kompletní projekt domu 6000 - 15000,-
Projekt obchodu, kanceláře, průmyslové budovy nebo areálu dohodou

Rozbor 4 pilířů osudu:
V ceně je obsaženo písemné vypracování rozboru a doporučení + konzultace při předání.
Pro zadání stačí rychlé informační setkání nebo po předchozí tel. dohodě poslat přesné místo, datum a čas narození ideálně na minuty – ví rodiče, matrika, porodnice nebo v rodném listu.)
V případě 4 pilířů osudu je možné domluvit místo osobního předání a setkání, jen nahrání výkladu a zaslání přes zabezpečené úložiště nebo online konzultace přes Skype / Whatsapp.

Rozbor 4 pilířů osudu, včetně Vnitřních 5 prvků a Šťastných pilířů života 1300,-
Samostatné určení Vhodného období na důležité události a rozhodnutí 900,-

Bachovy květové esence:
Osobní užívací lahvičku Bachových esencí předávám včetně namíchaných esencí buďto po vstupní konzultaci nebo pokud přijdete už s vlastním výběrem jen pro esence. Lahvička je vždy samozřejmě v ceně.

Vstupní konzultace Bachových esencí (včetně 1. namíchání) 300,-
První namíchání užívací lahvičky Bachových esencí (bez konzultace, dle vlastního výběru) 200,-
Opakované namíchání užívací lahvičky Bachových esencí (včetně revizní konzultace) 200,-

Přednášky:
Pořádám přednášky a interaktivní besedy po celé ČR, na témata Jak změnit svůj život pomocí Feng Shui, Sebepoznání a 4 pilíře osudu, Osobnostní typy podle 5 elementů, Cykly v životě z pohledu čínské astrologie.
V případě zájmu o spolupráci volejte 725 916 618.

Přednáška, beseda dohodou

Konzultace:
Jakákoliv výše nespecifikovaná zakázka spojená s osobní konzultací nebo další hodina navíc k jakékoliv službě (platí se poměrná část po minutách).

Samostatná osobní konzultace / Konzultační hodina navíc k jakékoliv službě 500,- Kč/h

Cestovní náklady:
Kvalitní Feng Shui nebo jakékoliv osobní poradenství a pomoc, kromě vypracování 4 pilířů a Astrologického rozboru, nejde dělat na dálku.

Po předchozí dohodě je možné setkání v kanceláři v Praze nebo u vás doma.

Hodně a často jezdím v podstatě po všech krajích České republiky. Volejte, pište, ptejte se, zkuste štěstí – třeba v době námi domlouvané zakázky nebo konzultace budu mít zrovna cestu Vaším směrem a nebude potřeba cestovní náklady počítat.

Cestovní náklady Praha + Praha Východ zdarma
Cestovní náklady ostatní dohodou

Upozornění:
– Tyto techniky nenahrazují odbornou lékařskou nebo klinickou psychologickou, či psychoterapeutickou péči.
– V případě studentů, důchodců, matek na mateřské dovolené, či osob v hmotné nouzi, je možné domluvit individuální ceny.

Osobní údaje / GDPR:
– Osobní údaje poskytnuté pro potřeby objednaných analýz budou zpracovány pouze za účelem těchto výpočtů, nebudou nikdy poskytovány třetím stranám a uchovány pro potřeby další spolupráce a případného informování o našich nabídkách a službách. Dobu uchování osobních údajů určuje trvání Vašeho klientského vztahu a dále předpisy v oblasti vedení daňové a účetní evidence. Na základě žádosti máte právo na přístup k Vašim údajům, sdělení informace o jejich zpracování a jejich případnou opravu, doplnění, blokaci či úplné odstranění. Jejich poskytnutím udělujete souhlas s jejich zpracováním a uchováním v souladu s platnými zásadami. Celý text o pravidlech a ochraně osobních údajů naleznete ZDE.

 

luck coins