4 pilíře osudu

Čtyři pilíře osudu jsou základní nástroj čínské diagnostiky v oblasti poznání osobnostního typu, vrozených reakčních a vztahových modelů, energetických a zdravotních dispozic. Také se používá pro identifikaci a harmonizaci vlivů v jednotlivých obdobích života a dokonce i úpravy stravy, či zlepšení prostoru, který obýváme.

Podle Taoistické filozofie nadechneme určitou kvalitu místa, času a prostoru svým prvním nádechem, proto se toto vše dá zjistit z přesného času a místa zrození. Tyto faktory vypovídají o konkrétním a jedinečném gravitačním a prostorovém napětí, které je do nás ve chvíli zrození otisknuté a ovlivňuje i následující život.

To, co jsme dostali do vínku, jsou kulisy, nástroje a dispozice.
Co s nimi uděláme, jak svůj život naplníme a zharmonizujeme, je už jenom na nás.

Tato přes 4670 let rozvíjená a osvědčená astropsychologická technika a nástroj vlastního poznání vám:

– pomůže nahlédnout do způsobu fungování naší vlastní podstaty
– dá odpověď na otázku osobních dispozicpovahových, vztahových i zdravotních
– osvětlí situace v životě, které vyčerpávají nebo naopak nabíjejí a proč
– rozklíčuje vztah k sobě samému, ke světu, k ostatním v rodině i zaměstnání
– dovede rozklíčovat model, podle kterého si vybíráme nebo přitahujeme partnera
– dá nástroj k uchopení vlastních reakčních modelů, které každý cítíme a vnímáme, ale ne každý je dovede vědomě pojmout
– ukáže vaše talenty a možnosti životních cílů, spolu s určením podpůrných prostředků na jejich dosažení

– dokáže doporučit nejvhodnější druhy stravy, které přispějí k harmonizaci organizmu
– navrhne vhodné zaměstnání a obory práce, pro které máte vrozené vlohy, nebo jsou pro vás blahodárné
– s pomocí techniky 
Šťastných pilířů života zjistíme, co vás čeká a čím jste prošli v konkrétním období života, proč byly vaše životní etapy právě takové a co řešíte letos, či budete příští rok
– díky technice Vhodného období můžeme určit ideální rok, měsíc, den a hodinu dne, na důležité kroky v životě (podpis smlouvy, svatba, soud, důležitá jednání a setkání)
– zjistí, jaký druh partnera je pro vás nejvhodnější, z pohledu vztahu 5ti prvků a 12ti pozemských větví, případně dovede doporučit kroky k harmonizaci aktuálního vztahu

4 pilíře osudu lze vypracovat i na dálku – po poslání místa, data a času narození zpracuji analýzu (cca 6-9 str A4), nahraji výklad v MP3 v rozsahu cca 1,5h a pošlu spolu s vypracovaným rozborem přes zabezpečené úložiště.
Stejně tak je možné samozřejmě klasické vypracování rozboru a předání spolu s výkladem při osobním setkání (samozřejmě také s možností nahrání výkladu).

Na témata čínské astrologie, Osobnostních typů podle 5 elementů, 4 pilířů osudu a cyklů v lidském životě pořádám i přednášky všude po ČR – v případě zájmu mě kontaktujte.

book-863418_1920