Kontakty

Volejte, pište, ptejte se.  Ke svým klientům mám vždy otevřený, laskavý a pravdivý přístup, protože věřím a mám potvrzené zkušenostmi, že to je správná cesta, která může vést k oboustranně spokojené spolupráci a opravdovým, bezpečným a naplňujícím mezilidským vztahům.

Feng Shui Studio Litomyšl

Feng Shui Studio
Tomáš Ondrák
Tel: +420 725 916 618
email: tomas@fengshuistudio.cz
Ropkova 51, II. patro, Litomyšl, 570 01

V současné době působím v Pardubickém, Královéhradeckém, Moravskoslezském, Olomouckém, Středočeském, Ústeckém kraji, na Vysočině, v Praze a v Brně.

Tom
S kým dále spolupracujeme, koho podporujeme a můžeme s čistým svědomím doporučit:

Česká škola Feng Shui  ing.arch. Otakara Chocholy – architekta a učitele Feng Shui, Tai Chi, Qi Gong, Kung Fu, uznaného člena 16.generace Wudang San Feng Pai, Shifu školy a předsedy sdružení Plující oblaka o.s.

Prekognice  Bohuslava Heřmánka Dr.,h.c. – Životní poradenství, jasnovidectví (výsledky ověřené a certifikované německým zkušebním ústavem a potvrzené 40ti lety praxe), psychologie, výklad karet, hledání ztracených lidí a věcí, regresní terapie, osvětlování skrytých příčin životních situací, pomoc na životních rozcestích a křižovatkách. Pan Heřmánek je také autorem v Čechách jedinečných knih o regresních cestách do minulých životů a knih s příběhy a poznáními ze své celoživotní práce s lidmi.

Naděje člověka  Jiřího Ledvinky – poradenství v oblasti paranormálních jevů, harmonizace duše a těla, komplexní energetické čištění obydlí (odvádění duší a jiných entit, nabití pozitivní energií), odvádění přivtělených duší a bytostí na člověku, harmonizace rodových linií. Pan Ledvinka má jedinečný dar vnitřního vedení, díky kterému může odpovědět na jakékoliv vaše otázky nad rámec pochopitelných mezí a to se 100% přesností a nasměrovat vás na cestu životem, vedoucí k naplněnému a harmonickému životu.

Eva Marvánová – průvodkyně a profesionálka v oblasti systemických a gestalt konstelací, mezilidských vztahů, práce s vnitřními osobnosti, léčby traumatu a limbických otisků. Má jedinečný dar doprovázet člověka na cestách sebepoznání a transformačních období, specializuje se na léčbu traumatu ať už osobního nebo rodového charakteru, pořádá semináře a přednáší, nejen na témata Jungovské psychologie a nalézání cesty k vlastnímu šťastnému a naplněnému životu, skrze sebepoznání a uzdravení života.

Petr Růžička – kouč, průvodce, terapeut a školitel s 20ti-letou praxí v koučování a 26ti-letou praxí v terapii, obdařený léčivým lidským i profesionálním přístupem. Specializuje se na komplexní přístup k otázkám rozvoje osobnosti, zvládání pracovních i životních úkolů a dosahování cílů. Pomáhá svým klientům měnit životní realitu a naplnit životní sny. Je certifikovaným terapeutem v oblasti PCA, Gestalt a systemických přístupů v terapii i koučování, které také vyučuje na Vysoké škole aplikované psychologie.

Pravda o vodě – během několika let se očekává velký nedostatek vody. Tu, co máme v Čechách, nám spravují a prodávají zahraniční koncerny a k tomu dráž, než bychom si ji dodávali sami. Zisky z naší vody plynou do zahraničí, aniž by se muselo investovat zpět do vodovodní infrastruktury a kvality vody. Díky panu ing. Radkovi Novotnému a jeho mnohaleté úspěšné snaze o navrácení české vody do českých rukou se daří tento boj vyhrávat. Udělejte něco pro své děti už jen tím, že se budete zajímat co, proč a za kolik teče z vašeho kohoutku.

Kupředu do Minulosti  Martiny Kociánové a přátel – Po roce odmlky, díky rozhodnutí ukončit příliš pravdivý a vědomý pořad v rámci Českého Rozhlasu, je zpátky pořad Kupředu do Minulosti, běžící po internetu, na samostatném a nezávislém portále Svobodné Universum.
Rozhovory a články s Jaroslavem Duškem, Maxem Kašparů, Annou Struneckou, Martinem Kollerem, Pavlem Černým, Milanem Calábkem a dalšími, moderovány Martinou Kociánovou. Otevřeně a pravdivě hledají staré recepty na nové problémy i nové recepty na staré problémy, přesvědčeni, že v moudrosti předků je více dobra, než ve všech módních ideologiích dohromady, že ideály lidskosti a hodnoty naší civilizace nemají a nesmí být rozbity, ztraceny, zapomenuty.

asia-1807519_1920