Kontakty

Feng Shui Studio Litomyšl

Feng Shui Studio
Tomáš Ondrák
Tel: +420 725 916 618
email: tomas@fengshuistudio.cz
Litomyšl, Královéhradecký, Pardubický, Středočeský kraj, Praha

office
S kým dále spolupracujeme, koho podporujeme a můžeme s čistým svědomím doporučit:

Česká škola Feng Shui  ing.arch. Otakara Chocholy – architekta a učitele Feng Shui, Tai Chi, Qi Gong, Kung Fu, uznaného člena 16.generace Wudang San Feng Pai, Shifu školy a předsedy sdružení Plující oblaka o.s.

Prekognice  Bohuslava Heřmánka Dr.,h.c. – Životní poradenství, jasnovidectví (výsledky ověřené a certifikované německým zkušebním ústavem), psychologie, výklad karet, hledání ztracených lidí a věcí, regresní terapie, osvětlování skrytých příčin životních situací.

Naděje člověka  Jiřího Ledvinky – poradenství v oblasti paranormálních jevů, harmonizace duše a těla, komplexní energetické čištění obydlí (odvádění duší a jiných entit, nabití pozitivní energií), odvádění přivtělených duší a bytostí na člověku, harmonizace rodových linií.

Eva Marvánová – průvodkyně a profesionálka v oblasti systemických konstelací, mezilidských vztahů, práce s vnitřními osobnosti, léčby traumatu a limbických otisků.

Pravda o vodě – během několika let se očekává velký nedostatek vody. Tu, co máme v Čechách, nám spravují a prodávají zahraniční koncerny a k tomu dráž, než bychom si ji dodávali sami. Zisky z naší vody plynou do zahraničí, aniž by se muselo investovat zpět do vodovodní infrastruktury a kvality vody. Díky panu ing. Radkovi Novotnému a jeho mnohaleté úspěšné snaze o navrácení české vody do českých rukou se daří tento boj vyhrávat. Udělejte něco pro své děti už jen tím, že se budete zajímat co, proč a za kolik teče z vašeho kohoutku.

Kupředu do Minulosti  Martiny Kociánové a přátel – Po roce odmlky, díky rozhodnutí ukončit příliš pravdivý a vědomý pořad v rámci Českého Rozhlasu, je zpátky pořad Kupředu do Minulosti, běžící po internetu, na samostatném a nezávislém portále Svobodné Universum.
Rozhovory a články s Jaroslavem Duškem, Maxem Kašparů, Annou Struneckou, Martinem Kollerem, Pavlem Černým, Milanem Calábkem a dalšími, moderovány Martinou Kociánovou. Otevřeně a pravdivě hledají staré recepty na nové problémy i nové recepty na staré problémy, přesvědčeni, že v moudrosti předků je více dobra, než ve všech módních ideologiích dohromady, že ideály lidskosti a hodnoty naší civilizace nemají a nesmí být rozbity, ztraceny, zapomenuty.

asia-1807519_1920