Otevíráme novou kancelář Feng Shui Studia aneb Ohlédnutí za přípravným obdobím

Příspěvek byl publikován | Rubrika: Oznámení | Autor: .

Potřebuji pracovní místo, prostor a klid! Tak to začalo.

Malý stůl, ze kterého padají výkresy a úhloměry, zakrývající už i klávesnici.
Navíc vzhledem k miniaturní dispozici bytu ve špatném světovém směru vzhledem k osobnímu Ming Kua nebohého nadšeného začínajícího praktikanta.

Víte, že každý máme své 4 pozitivní a 4 negativní směry, ve kterých bychom měli sedět při práci, spát v posteli nebo stát u vaření?
Podle toho pak příslušnou energii také zapracováváme do jídla, do práce nebo se pak projeví v našem osudu.

A co vy? Víte, jaké jsou vaše vhodné směry?

Každopádně díky spoustě skvělých lidí a nových kontaktů, kupě dobré karmy, několika probdělým nocím a stovkám kilometrů v autě při shánění více či méně tradičního nábytku a doplňků, mohu konečně vydat toto oficiální prohlášení: 

*********

Od 1.10.2018 otevíráme novou provozovnu na Litomyšlském náměstí.

Najdete nás na adrese Ropkova 51, třicet kroků od „Litomyšlského orloje“ v postranní ulici, ve 3. patře.

Setkání a konzultace jsou možné po předchozí telefonické domluvě, v týdnu většinou v odpoledních či večerních hodinách a kdykoliv v pátek, v sobotu a v neděli.

Po předchozí domluvě je možné také domluvit konzultaci v Praze a samozřejmě u vás doma kdekoliv po ČR – stále můžete využít akce „Cestovní náklady zdarma“, trvající do konce roku 2018.

*********

Zde je několik fotografií z vývoje práce na rekonstrukci a zařizování kanceláře.
Samozřejmostí bylo zaměření prostoru, Feng Shui analýza a vymodelování prostoru v počítačovém programu. Sice ještě chybí zadní stěna stolu, pověsit lustr, smontovat věšák, vymyslet zakrytí okna a uklidit a… ale fungovat se už dá.

A nový směr pracovního stolu? Přijďte se přesvědčit!

Těším se na vás!

Celý příspěvek

Konečně je na to „papír“ aneb Zamyšlení nad tradicí

Příspěvek byl publikován | Rubrika: Oznámení, Zamyšlení | Autor: .

Po dlouhé předchozí cestě samostudia a mnohem dobrodružnější cestě studia v České škole Feng Shui, po dokončení pokročilých nadstavbových seminářů, mám na vzdělání v oboru Feng Shui a 4 pilířů konečně hotové všechny certifikáty včetně mezinárodní certifikace od Rogera Greena.

Nevyspalý, s hromadícími se knihami, sešity a skripty, ohrožujícími Feng shui pracovního stolu, ale neskutečně šťastný a také hrdý.

Na jedné straně je to fyzicky ten pověstný „papír“, který zmiňuje Jaroslav Dušek ve 4 dohodách, ale na druhou stranu – a v Čínské tradici je to naprosto zásadní věc – je to potvrzení učitele, že žák je schopen vykonávat svou práci, pokračovat linii nauky, pracovat samostatně a požehnání pro další práci. I kdyby bylo žáku 70 let a cvičil nějaké umění celý život, bez souhlasu svého mistra nemohl samostatně nic dělat. Pokud ale dostal dekret a potvrzení, že je uznaným pokračovatelem tradice, mohl sám zahájit svou cestu a učit a předávat znalosti dál. Protože bez praxe a dalšího předávání informací není dalšího pokroku.

O to víc si vážím svých mistrů a učitelů, kteří mi ušetřili roky bádání, omylů, hledání a zkoušení, věnovali mi to, co sami objevili, převzali od svých učitelů a za svého života dál rozvinuli.

Jisté je už teď jedno: Certifikátem cesta teprve začíná.

 

Začínáme! Projekt Feng Shui Studia je zde.

Příspěvek byl publikován | Rubrika: Oznámení | Autor: .

Vítejte na mých stránkách.
Jsem průvodcem po krajinách a souvislostech vnějších i vnitřních.

Toto je můj projekt, koníček, vyzkoušený nástroj i naplňující práce, ve kterém se věnuji harmonizaci prostoru, cestám sebepoznání a zlepšování lidských životů, pomocí dávných i novodobých nauk Číny, Evropy a Anglie.

Ke klientovi přistupuji vždy individuálně, proto neváhejte psát, volat, ptát se.